HAKKIMIZDA

İbel Denetim titiz ve öncü hizmetleriyle, kaliteli kadrosu ve üstün donanımlı bilgisayar ağı ile GKGMİ ve ilgili mevzuat hükümlerince müşterilerinin muhasebe sistemlerini kurmak, geliştirmek, muhasebe, finansman, mali mevzuat ve bunların uygulamaları ile ilgili işlemlerini düzenlemek, kurumların verimliliğini ve karlılığını aynı zamanda rekabet gücünü arttıran çözümler sunmak üzere 2016 yılında kurulmuştur.

Gelecekte müşterilerimizin mali alanlarda yeni konseptlerle, daha rahat çalışabilmeleri için dallarımızla ilgili yapılan araştırma ve projeleri destekleyip katılmaktayız. Siz değerli müşterilerimizle, alanımızda gösterdiğimiz başarı ve tecrübelerimizle her zaman yanınızda olmayı umut ediyoruz.

KALİTE PRENSİPLERİMİZ

Şirketimiz, Mali Müşavir İbrahim Elibol direktifliğinde, konularında uzman kadro ile 2016’dan beri, müşterilerine ulusal ve uluslararası alanda bireysel, kaliteli ve yüksek düzeyde vergi danışmanlığı sunmaktadır.

Optimal bir vergi stratejisi günümüzde sadece karlılığı değil aynı zamanda yatırımların atraktivliğini de etkilemektedir. Amacımız müşterilerimizin faaliyetlerini vergi mevzuatlarına uygun olarak en etkin biçimde yapılandırılabilmeleri ve doğru vergi stratejilerine sahip olabilmeleri için danışmanlık hizmetleri vermektir.

Ayrıca, şirketimiz Türkiye deki vergi mevzuatında ki hızlı değişim ve karmaşıklığın mükelleflere yansıtılmaması için, mükelleflerin vergi konusunda ihtiyaç duyabilecekleri bütün ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmak üzere uzmanlaşmıştır.

İbrahim ELİBOL

Serbest Muhasebeci & Mali Müşavir

1978 İstanbul doğumludur, aslen Konya’ lıdır.  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünden 2004 yılında mezun oldu. TÜRMOB tarafından 2007 yılında yapılan sınavı kazanarak S.M. Mali Müşavir oldu. 1998-2004 yılları arasında farklı sektörlerdeki şirketlerin muhasebe-finans departmanlarında görev aldı,   2004-2016 yıllarında Yeminli Mali Müşavirlik şirketinde denetçi olarak tam tasdik denetimlerinde görev aldı. Mesleki kariyerine 2016 yılında kurucu olarak başladığı İbel Denetim çatısı altında devam etmektetir.

İbrahim ELİBOL evli ve 4 çocuk babasıdır.